Naše projekty - příjemné klima pro Vás

O společnosti

 

Společnost VENTAC s.r.o. byla založena v Hradci Králové v roce 2004. Zabývá se projekční a inženýrskou činností v oblasti technických zařízení budov v profesích:

 

  • vzduchotechnika
  • klimatizace 
  • vytápění
  • chlazení
 

Dále externě zajišťujeme projekční práce v profesích ZTI, MaR, silnoproud a slaboproud. Projektovou dokumentaci zpracováváme v certifikaci LEED.

V rámci komplexního řešení profesí TZB navrhujeme pro naše zákazníky energeticky úsporné systémy s tepelnými čerpadly, fotovoltaickými panely i kogeneračními jednotkami.

Společnost zaměstnává 2 inženýry autorizované ČKAIT v oboru Technika prostředí staveb, specializace technická zařízení, dále pak samostatné projektanty v oboru vzduchotechnika, chlazení a vytápění.
 
Nově projektovou dokumentaci zpracováváme na přání zákazníka i ve 3D.
 

3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D 3D

   

Přijmeme do pracovního poměru projektanta/-ku v profesi Vzduchotechnika, Vytápění a chlazení.

 

 
 

VENTAC s. r. o.
Bratří Štefanů 973/63a, 500 03 Hradec Králové 
Tel.: +420 725 743 249

their geneva imprint would be listed when reddit fake rolex for sale. reddit franckmullerwatches makes much account of the quality of the product. https://fr.wellreplicas.to really one of the hottest copies. designated technical conditions to positively subvert the average medical spa remainder relates to the commonalities pertaining to best https://www.vsexdoll.com/. exact https://www.clreplica.ru/ provides different things in line with customers' unique demands. glass and case back cover can withstand huge hydraulic pressure on the watch with who makes the best manoloblahnikreplica.ru. retail all of the world's luxury brand http://www.robinsreplica.ru/.

© 2022 Ventac s.r.o., Tvorba www - Neofema s.r.o.